Meble.com.pl - komfort na miarę

Białe meble świetnie sprawdzą się w niewielkim przedpokoju. Nie przytłaczają wnętrza oraz dodają mu przestrzeni. Na zdjęciu kolekcja Porto. Fot. Black Red White

6 pomysłów na meble do przedpokoju

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 15 kwi 2016 12:51 (aktualizacja: 16 kwi 2016 09:55)

Przedpokój to pierwsze miejsce, które widzą goście. Warto więc poświęcić mu tyle samo aranżacyjnej uwagi, co pozostałym pomieszczeniom w naszym domu.

Meble do przedpokoju możemy zamówić na wymiar, warto jednak pamiętać, że sklepy meblowe także obfitują w ciekawe kolekcje, którymi można ładnie wyposażyć strefę wejściową. Przedpokój ze względu na swoje niewielkie wymiary oraz nierzadko niestandardowy układ nie jest pomieszczeniem, które łatwo zaaranżować. Bywa, że trzeba wykazać się nie lada pomysłem, aby uniknąć efektu przytłoczenia wnętrza. 

Kolekcje do strefy dziennej dostępne polskich sklepach meblowych występujące jako odrębny zestaw są często przedłużeniem kolekcji do pokoju dziennego, jadalni, a nawet sypialni. Dzięki temu mamy możliwość zachowania spójnej stylistyki w całym mieszkaniu. W ramach zestawu zazwyczaj dostępna jest niewielka szafa, lustro z wieszakiem oraz komoda na buty. Jeśli posiadamy więcej przestrzeni strefę wejściową możemy wyposażyć również w ławkę. Mebel ten nie tylko ciekawie urozmaici nasze wnętrze, pozwoli także zakładać buty w wygodnej pozycji.

W galerii kilka ciekawych mebli do przedpokoju.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA