Meble.com.pl - komfort na miarę

System Balance. W skład kolekcji wchodzą gotowe elementy do indywidualnego konstruowania regałów, komód, szafek i biurek. Fot. Vox

7 inspiracji na meble do gabinetu

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 18 lip 2017 11:23

Nawet w najmniejszym mieszkaniu warto zaaranżować miejsce, które będzie inspiracją do pracy oraz nowatorskich pomysłów. Prezentujemy meble do nowoczesnego, stylowego gabinetu.

Praca w domu to dla wielu osób codzienność. By zapewnić sobie wygodę oraz skupienie w zaciszu własnego mieszkania warto zaaranżować wygodny kącik do pracy. Sercem domowego biura z całą pewnością jest biurko. Producenci zadbali o to, by klienci mogli wybierać spośród różnorodnych modeli do wyboru. W ich ofercie możemy spotkać zarówno bogato zdobione, masywne biurka rodem z pokoju prezesa , jak też lekkie modele wyglądem przypominające toaletki. W aktualnej ofercie coś dla siebie znajdą również młodsi użytkownicy, np. studenci, dla których wygodne biurko to podstawowy mebel w pokoju. 

Proponowane przez producentów bryły dedykowane domowym biurom obejmują również komody i witryny, z projektowane z myślą zarówno o książkach, jak i biurowych segregatorach. Również one są ciekawie zaprojektowane, funkcjonale i zapewniają dużo miejsca na biurowe przybory czy dokumenty. 

Meble proponowane do domowych biur utrzymane są w bardzo zróżnicowanej kolorystyce. Obok dekorów bardzo jasnych np. czystej bieli czy dębu sonoma, są również ciemne propozycje w kolorze wenge. 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA