Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Barcelona. Wygodne przesuwne oparcia o oryginalnej formie zwiększają bądź zmniejszają głębokość siedziska. Fot. Meble Wajnert

7 inspiracji na sofę w kolorze białym

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 13 sty 2017 10:56 (aktualizacja: 13 sty 2017 12:07)

Sofa w kolorze białym sprawdzi się prawie w każdym wnętrzu. Biel jest najbardziej neutralnym z kolorów i dobrze komponuje się ze wszystkimi barwami.

Sofa w białym kolorze pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych. Stanowi też doskonałą bazę i tło dla kolorowych dodatków. Zapewnia również swobodę wyboru jeśli chodzi o pozostałe meble znajdujące się w salonie. Ładnie będzie się prezentować na przykład w kontraście do mebli z ciemnym dekorem drewna lub też z jasnymi meblami np. w połysku. Ponadto, decydując się na białą sofę można poeksperymentować z kolorami lub wykończeniem ścian. Jasny mebel ładnie się skomponuje z nawet najbardziej wymyślnym wykończeniem ścian. 

Nie da się zaprzeczyć, iż utrzymanie białej sofy w czystości, szczególnie w sytuacji, gdy w domu przebywają dzieci czy zwierzęta - nie jest łatwe. Na białej tkaninie obiciowej wszystko widać. Kurz czy najmniejsze zabrudzenie może całkowicie zepsuć jej wygląd. Rozważając zakup białej sofy warto więc przemyśleć wybór tkaniny obiciowej odpornej na zabrudzenia. Dzięki nowym technologiom produkcji tego rodzaju tkaniny uniemożliwiają wchłanianie cieczy, a wszelkie ślady zabrudzeń można usunąć za pomocą wody i szmatki. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA