Meble.com.pl - komfort na miarę

Niski stolik oparty na czterech nogach to hit bieżącego sezonu. Świetnie prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach. Fot. Cranmore Home

7 inspiracji na stolik kawowy

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 28 cze 2016 11:11 (aktualizacja: 28 cze 2016 11:57)

Może się wydawać, iż stolik kawowy to mało znaczący element wystroju salonu. Jednak, siadając na wygodnej sofie to właśnie na nim koncentruje się nasz wzrok. Warto więc dobrze przemyśleć jego zakup.

Przy wyborze stolika kawowego powinniśmy rozważyć dwie kwestie: jego wzornictwo oraz wartości użytkowe. Mebel ten jest bowiem nie tylko może poprawiać funkcjonalność wnętrza, ale też nadać wnętrzu ciekawy wygląd oraz nadać styl całej aranżacji. Właśnie dlatego przed podjęciem decyzji o zakupie należy zastanowić się, czy ma on odgrywać bardziej praktyczną rolę, w tym służyć do spożywania drobnych posiłków, czy też pełnić funkcje głównie dekoracyjne.

Jeśli chodzi o estetykę to zwykle kierujemy się indywidualnym gustem. Zwracamy uwagę na kształt, kolor tak, aby stolik estetycznie uzupełniał aranżację wnętrza. Pasował do stylu i charakteru pozostałego wyposażenia. 

Jeśli chodzi o wartość funkcjonalną to warto postawić na model z półką lub ukrytą szufladą, która oferuje dodatkowe miejsce na przechowywanie, np. drobnych elementów, gazet czy dokumentów.

Poniżej prezentujemy kilka ciekawych pomysłów na modny stolik.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA