Meble.com.pl - komfort na miarę

Prostota przede wszystkim. Stolik na lekko wygiętych nóżkach dodaje aranżacji lekkości. Fot. Stadhem

7 inspiracji na stolik w stylu skandynawskim

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 17 sty 2017 12:41 (aktualizacja: 17 sty 2017 13:14)

Stolik kawowy w stylu skandynawskim wyróżnia się prostym wyglądem. Szczególnie pięknie prezentuje się we wnętrzu z lekką, nowoczesną nutą. Ale nie tylko.

Styl skandynawski cieszy się ogromną popularnością. Pozwala urządzić jasne, przestronne i przytulne wnętrza z lekko nowoczesną nutą. W polskich sklepach wybór mebli zainspirowanych tą stylistyką jest bardzo bogaty. Ich wzornictwo bazuje na jasnych kolorach oraz naturalnych materiałach. Biel, pastele i drewno to absolutne podstawy w skandynawskich aranżacjach meblowych.

Stoliki kawowe w skandynawskim stylu cieszą się aktualnie dużą popularnością. Można je z łatwością skomponować zarówno z nowoczesną, jak też bardziej klasyczną aranżacją. Stolik w stylu skandynawskim ma swój znak rozpoznawczy – skośne nóżki, które nadają mu powabu i lekki wygląd. Blat stolika może być wykonany albo z drewna, albo z płyty pomalowanej na biało bądź szaro. Ale to niejedyna opcja do wyboru. Drewniany blat stolika może opierać się również na metalowej konstrukcji. Ma ona wówczas formę kwadratu lub tzw. stożkowatą konstrukcję, którą tworzą nietuzinkowo połączone pręciki. Stolik kawowy w stylu skandynawskim może być również w całości wykonany z drewna. To design inspirowany naturą w czystej formie. 

Sprawdź piękne stolik inspirowane stylistyką skandynawską. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA