Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia R&O ma ciepły kolor drewna, który sprawi, że sypialnia stanie się przestronna i przytulna jednocześnie. Fot. Meble Vox

7 pomysłów na drewniane meble do sypialni

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 26 kwi 2016 12:19 (aktualizacja: 26 kwi 2016 12:50)

Styl, elegancja, ale też domowe ciepło. Takie skojarzenia nasuwa na myśl drewno. Nie zawsze jednak możemy wykorzystać ten materiał w jego naturalnej formie. Doskonałym zamiennikiem są meble wykończone drewnianym fornirem.

Drewniane meble pięknie prezentują się w każdym wnętrzu. W salonie, kuchni i jadalni zadomowiły się już na dobre, i w cale nie zamierzają ustępować miejsca innym popularnym rozwiązaniom, np meblom w połysku. Drewno posiada tak wiele zalet, że nie sposób je wszystkie wymienić nic więc dziwnego, że producenci zachęcają, aby wprowadzać je także do wnętrza sypialni.

Drewniane łóżka, szafy i komody umiejętnie zestawione oraz urozmaicone odpowiednimi dodatkami sprawiają, że sypialniane wnętrze zyskuje klimatyczny i intymny wygląd. Są też odporne na zużycie, a także łatwe w utrzymaniu w czystości. Pięknie prezentują się zwłaszcza w większych wnętrzach, jednak w sklepach meblowych jest dużo kolekcji przygotowanych specjalnie z myślą o małych sypialniach. Łóżka, oparte na drewnianym stelażu, pomysłowo połączone ze stolikami nocnymi prezentują się szczególnie zgrabnie i lekko w formie.

 

   

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA