Meble.com.pl - komfort na miarę

Zestaw Kelly. Dzięki swoim kształtom, możliwością zmiany położenia zagłówka to idealne miejsce gdzie można odpocząć. Fot. Wajnert

7 świetnych pomysłów na kolorową sofę

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 15 marz 2017 09:44

Sofa lub narożnik w kolorze nada wnętrzu oryginalny styl i charakter. Ich wybór jest duży i można wybierać spośród nawet najbardziej wymyślnych propozycji.

Choć siedziska w eleganckiej bieli, modnej szarości czy czerni, nie ustępują miejsca bardziej odważnym modelom, sofy w mocnych i zdecydowanych kolorach dumnie wchodzą na salony i świetnie czują się praktycznie w każdym wnętrzu, niezależnie od jego stylu. Czerwona, żółta lub filetowa sofa zaprezentuje się w naszym pokoju bardzo oryginalnie i ciekawie. Wyznaczy styl całej aranżacji, podkreśli ją i urozmaici. 

Warto pamiętać, że wprowadzając do wnętrza mocny kolorystycznie akcent w postaci sofy należy zadbać o bardziej zrównoważone otoczenie. Wprowadzenie do jednej przestrzeni zbyt dużo różnych barw, wprowadzi do niej wizualny chaos oraz da wrażenie bałaganu. Wystarczy jeden, a zdecydowany kolorystyczny akcent, a nasze wnętrze zaprezentuje się ciekawie i niebanalnie.

Sprawdź nasze pomysły na kolorową sofę. 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA