Zestaw Kelly. Dzięki swoim kształtom, możliwością zmiany położenia zagłówka to idealne miejsce gdzie można odpocząć. Fot. Wajnert

Zestaw Kelly. Dzięki swoim kształtom, możliwością zmiany położenia zagłówka to idealne miejsce gdzie można odpocząć. Fot. Wajnert

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 15 marz 2017 09:44

7 świetnych pomysłów na kolorową sofę

Sofa lub narożnik w kolorze nada wnętrzu oryginalny styl i charakter. Ich wybór jest duży i można wybierać spośród nawet najbardziej wymyślnych propozycji.

Choć siedziska w eleganckiej bieli, modnej szarości czy czerni, nie ustępują miejsca bardziej odważnym modelom, sofy w mocnych i zdecydowanych kolorach dumnie wchodzą na salony i świetnie czują się praktycznie w każdym wnętrzu, niezależnie od jego stylu. Czerwona, żółta lub filetowa sofa zaprezentuje się w naszym pokoju bardzo oryginalnie i ciekawie. Wyznaczy styl całej aranżacji, podkreśli ją i urozmaici. 

Warto pamiętać, że wprowadzając do wnętrza mocny kolorystycznie akcent w postaci sofy należy zadbać o bardziej zrównoważone otoczenie. Wprowadzenie do jednej przestrzeni zbyt dużo różnych barw, wprowadzi do niej wizualny chaos oraz da wrażenie bałaganu. Wystarczy jeden, a zdecydowany kolorystyczny akcent, a nasze wnętrze zaprezentuje się ciekawie i niebanalnie.

Sprawdź nasze pomysły na kolorową sofę. 


WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

    • AniaN, 2016-12-18 07:47:31
    Tak, taka sofa, czy narożnik może \"grać\" główną rolę w salonie a zdecydowany kolor ożywi go i doda charakteru. Też swego czasu zdecydowaliśmy sie na zakup w bestmeble4you takiego naroznika w kolorze mahoniu, który świetnie dodał mu uroku, a regulowane zagłówki faktycznie poprawiają komfort odpoczynku.

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce