Cape Cod. Mebel oferuje wygodną przestrzeń po obu stronach blatu, w momencie, gdy zamontowana jest na nim umywalka, jak również wiele miejsca do przechowywania w szafce z zamykanymi drzwiczkami. Fot. Duravit

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 25 kwi 2017 10:15 (aktualizacja: 25 kwi 2017 14:39)

Aranżacja łazienki. Najmodniejsze pomysły na meble

Wybór mebli do łazienki jest bardzo bogaty. Sprawdź jakie nowości oferują producenci mebli. Wszystkie dostępne są w polskich sklepach.

Meble do łazienki najczęściej zamawiamy na wymiar u stolarza. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne, bowiem możemy uczestniczyć w każdym z etapów produkcji mebla, jednak warto przyjrzeć się także gotowym propozycjom, które możemy znaleźć w sklepach i salonach łazienkowych.

Standardowy zestaw tworzą zazwyczaj szafka podumywalkowa wraz z umywalką oraz słupki wiszące lub stojące. Wszystkie te elementy oferowane są w różnorodnej gamie kolorów i wykończeń. Można też bez trudu dopasować meble do wymiarów naszej łazienki, większość producentów mebli oferuje je bowiem w różnych rozmiarach.

Czym wyróżniają się modne meble do łazienki? Na pewno wykorzystaniem materiałów dobrej jakości, a także ciekawym wykończeniem frontów. Aktualnie na topie są białe meble w wersji total look, bądź też urozmaicone delikatnymi wstawkami z drewna. Inną ciekawą opcją są meble w skandynawskim stylu lub zaispirowane stylistyka loft. 

Sprawdźcie kilka ciekawych propozycji.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce