Meble.com.pl - komfort na miarę

Drzwi składane, oparte na systemie suwnym to świetne rozwiązanie do niewielkich łazienek. Aby otworzyć schowek potrzebujemy znacznie mniej miejsca niż w przypadku tradycyjnych drzwi. Fot. Raumplus

Aranżacja łazienki. Tak sprawisz, że będzie funkcjonalna

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 13 wrz 2016 18:27 (aktualizacja: 20 wrz 2016 11:33)

Łazienka to miejsce, które powinno być funkcjonalne, służy bowiem do przechowywania wielu różnych przedmiotów. Zobaczcie jak sprawić by było wygodne.

Łazienka od dawna przestała służyć jedynie celom wyłącznie higienicznym. W zależności od wielkości pomieszczenia i zasobności portfela staje się salonem kąpielowym, a bywa też, że nawet domowym SPA. Stała się strefą relaksu służącą do pielęgnowania ciała i umysłu. Z tego powodu również niewielkie łazienki są coraz staranniej projektowane.

Niezależnie od wielkości pomieszczenia kluczową kwestię stanowi odpowiednie zaaranżowanie miejsc do przechowywania. Dzięki temu zgromadzone w łazience przedmioty są odpowiednio posegregowane, a jednocześnie ukryte przed wzrokiem i zabezpieczone przed zabrudzeniami. Dotyczy to nie tylko kosmetyków lub środków czystości, ale również urządzeń typu suszarka do włosów lub pralka. Tę ostatnią z uwagi na spore gabaryty najlepiej schować w szafie, która jednocześnie służyć będzie do składowania środków czystości, rzeczy do prania oraz czystych ręczników. 

Również regały oraz szafki podumywalkowe należy zaprojektować tak, aby były dopasowane do wnętrza oraz naszych indywidualnych potrzeb. Zobaczcie kilka modnych pomysłów. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA