Meble.com.pl - komfort na miarę

Funkcjonalną opcją są szafy wykonywane na indywidualne zamówienie. To rozwiązanie świetnie sprawdza się również, gdy nasz przedpokój ma nietypowy układ. Fot. Komandor

Aranżacja przedpokoju. 10 ciekawych inspiracji

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 12 maj 2015 14:56 (aktualizacja: 13 maj 2015 08:27)

Atrakcyjna aranżacja przedpokoju to nie lada sztuka. Aby była udana, ważny jest właściwy dobór materiałów wykończeniowych i mebli.

Jeśli chodzi o przedpokój obecne trendy idą w stronę minimalizmu oraz ukrywana rzeczy w efektownie wykończonych szafach wnękowych. Nie oznacza to jednak, że w przedpokoju nie możemy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Na rynku jest wiele ciekawych regałów bądź szafek, idealnie przystosowanych do tej części domu. 

Strefa wejściowa oprócz funkcji reprezentacyjnej, pełni też funkcję praktyczną - służy do przechowywania wierzchnich ubrań, czasem też środków czystości i odkurzacza. W takim przypadku doskonale sprawdza się kompleksowe wyposażanie przedpokoju, czyli funkcjonalne komplety składające się z pojemnej szafy, praktycznej szafki na buty, wieszaka z półkami oraz lustra. Lustro poza funkcją czysto użytkową, można również wykorzystać w celu optycznego powiększenia wnętrza. 

Warto zaznaczyć, iż przedpokój w bloku jest zazwyczaj połączony z salonem, czasem też z kuchnią. Dlatego aranżacja przedpokoju powinna być spójna z aranżacją wnętrza całego mieszkania. Zobaczcie kilka ciekawych pomysłów. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA