Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Caracas. Meble dedykowane miłośnikom klasyki oraz koneserów tradycji. Bogato zdobione fronty połączone z oryginalnymi uchwytami nadają meblom wyjątkowy charakter. Fot. Szynaka Meble

Aranżacja salonu. 12 propozycji w klasycznym stylu

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 01 sie 2016 11:41 (aktualizacja: 17 sie 2016 13:15)

Klasyka jest ponadczasowa i nigdy nie wyjdzie z mody. Sprawdź jak pięknie można urządzić salon stylowymi meblami.

Klasyczne meble wprowadzą do wnętrza salonu styl oraz klimatyczny charakter. Najpiękniej prezentują się w dużych pomieszczeniach, jednak także niewielkie wnętrze można nimi ciekawie i ładnie urządzić. Projektanci oferują bowiem kolekcje oryginalne i stylowo zdobione, wyróżniające się jednak lżejszą bryłą oraz formą. 

Ich wybór w polskich sklepach jest dość zróżnicowany. W sklepach mamy do wyboru ekskluzywne kolekcje bogato zdobione zaprojektowane z myślą o dużych przestrzeniach, ale też zestawy, których klasyczny image został nieco zmodernizowany, jednak nadal zachowuje pełnię elegancji i dostojeństwa. Bryły nie są już tak ciężkie i przytłaczające, dlatego swobodnie komponują się z mniejszymi powierzchniami. 

Kolekcje stylowe to dbałość o każdy, najmniejszy nawet szczegół. Dowodem na to są ozdobne aplikacje i motywy florystyczne, często drobne i misterne, podkreślające bogactwo i wszechobecny luksus. To także zastosowanie dobrych jakościowo materiałów. Nie do pomyślenia jest tu zastosowanie taniego plastiku czy słabej, drewnianej sklejki. 

Zapraszamy do naszej galerii, gdzie prezentujemy meble, które pozwolą stworzyć salon o unikalnym klimacie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA