Meble.com.pl - komfort na miarę

Stolik Muto z praktycznymi kółkami przy nóżkach. Fot. Vox

Aranżacja salonu. Ciekawe kolekcje modułowe

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 31 maj 2016 09:24

Nie trzeba przekonywać, że modułowe meble do salonu to komfort i wygoda. Co proponują Polskie sklepy? Sprawdzamy...

Modułowe meble posiadają szereg zalet. Po pierwsze, dają możliwość dowolnej aranżacji. Poszczególne kolekcje składają się bowiem z szeregu modułów, z których można tworzyć dowolne układy i kompozycje. Możemy je wygodnie zamontować na ścianie lub ustawić obok siebie tak, aby w pełni spełniały potrzeby nasze oraz naszego wnętrza. Ten układ możemy także w każdej chwili i łatwo zmodyfikować. 

Inną zaletą mebli modułowych jest to, że kolejne bryły możemy dokupić na późniejszym etapie meblowania naszego salonu. Jeśli więc nasza sytuacja finansowa, w danej chwili nie pozwala na zakup kompletnego zestawu lub po prostu nasze potrzeby ulegną zmianie, kolejny moduł można łatwo i bez problemu zamówić. 

Jeśli chodzi o wzornictwo popularnych zestawów modułowych to najwięcej jest propozycji w bieli. Jasne kolekcje świetnie sprawdzają się w małych lub nieustawnych wnętrzach sprawiają bowiem, że pomieszczenie optycznie wydaje się większe. Inną ciekawą opcją są propozycje ocieplone wstawkami z drewna, które ocieplają nieco chłodne w wyglądzie białe fronty.

Dla wielbicieli bardziej klasycznych rozwiązań producenci oferują kolekcje z ciemnego drewna. Ciemne meble do salonu dedykowane są osobom, które cenią tradycję i klasyczną stylistykę. Jednak aranżacja nowoczesna – także nie wyklucza korzystania z głębokich, ciemnych wybarwień. Meble o wybarwieniu wenge doskonale prezentują się zarówno na tle jasnych, jak i ciemnych aranżacji. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA