Meble.com.pl - komfort na miarę

Meblościanka Pola powstała z myślą o osobach, które poszukują funkcjonalnych rozwiązań do małych pokoi dziennych. W skład zestawu wchodzą cztery funkcjonalne elementy – półka wisząca, dwie witryny oraz szafka RTV. Fot. Black Red White

Aranżacja salonu. Meblościanki do małych wnętrz

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 14 marz 2017 10:53 (aktualizacja: 14 marz 2017 12:04)

Meblościanki nie wychodzą z mody. To meble nie tylko funkcjonalne, ale również ciekawe pod względem wzornictwa.

Kilkanaście lat temu można ją było spotkać w każdym domu. Pojemna, ale masywna i nieciekawa meblościanka z licznymi szafkami i szufladami, świetnie organizowała przestrzeń pokoju dziennego, pozwalała na wygodne przechowywanie ubrań czy książek. Od tego czasu meblościanka przeszła znaczną metamorfozę. W sklepach możemy znaleźć kolekcje wyróżniające się lekką formą i kształtem. Bryły poszczególnych kolekcji możemy dowolnie zawieszać oraz ustawiać obok siebie, tworząc tym samym różnorodne kompozycje.

Nowoczesne meblościanki dają możliwość zagospodarowania pomieszczeń, tak by nie traciły na uroku, a zyskały na funkcjonalności. Doskonale wypełniają przestrzeń, a jednocześnie idealnie wkomponowują się wystrój pomieszczenia. Szczególnie ciekawie prezentują się kolekcje w bieli matowej lub w połysku. Warto zwrócić uwagę także na meble będące połączeniem bieli oraz drewna. Bryły posiadają półki, oddzielone szafki, nierzadko kryją w sobie tak pomysłowe rozwiązania jak barek, biurko czy nawet łóżko. Sprawdź jakie kolekcje aktualnie oferują producenci mebli.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA