Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Varadero urzeka prostotą oraz pięknym kolorem drewna, które z tajemniczo podświetlonymi witrynami wprowadzają do salonu wyjątkowo elegancki styl. Fot. Paged Meble

Aranżacja salonu. Piękne propozycje w drewnie

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 13 kwi 2016 13:30

Drewniane meble do salonu to świetny sposób na ocieplenie nieco chłodnego w wyrazie wnętrza. Zobacz kolekcje aktualnie proponowane przez producentów.

Drewniane kolekcje do salonu, i to zarówno te wykonane z naturalnego drewna, jak też wykończone okleiną wiernie oddającą jego rysunek, to klasa i elegancja sama w sobie. Zwłaszcza w połączeniu z oświetleniem emitującym ciepłą wiązkę światła dodają wnętrzu klimatycznego wyglądu, ale też charakteru. 

Ogrom drewnianych mebli jest wyrazem niesłabnącego zainteresowania tym materiałem i jego dużym potencjałem do wykorzystania we wnętrzach. Unikalną cechą, jaką wyróżniają się drewniane meble do salonu jest ich uniwersalność. Można komponować je dosłownie ze wszystkim - zarówno z tradycyjnym kamieniem, jak też z królującymi w nowoczesnych aranżacjach metalem czy szkłem. Meble z tego surowca idealnie pasują do wnętrz w stylu skandynawskim, industrialnym, jak też rustykalnym, gdzie stawia się na prostotę i naturalność.

Drewniane meble odkrywane są na nowo pod każdą postacią. Szczególnie na czasie jest drewno surowe, nieobrobione i niedoskonałe. Wszelkie pęknięcia, sęki i różnice kolorów są atutem takich kolekcji. Zobaczcie najnowszą ofertę pięknych drewnianych kolekcji dostępnych w sklepach meblowych. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA