Meble.com.pl - komfort na miarę

Salon urządzony w jasnych szarościach i bieli to modne rozwiązanie, szczególnie, jeśli chcesz mieć świetlistą, delikatną aranżację. Projekt Piotr Stanisz. Fot. Bartosz Jarosz

Aranżacja salonu. Takie sofy wybrali Polacy!

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 22 cze 2016 11:31 (aktualizacja: 22 cze 2016 11:40)

Polacy dużą uwagę przywiązują do wyboru odpowiedniej sofy. Nic dziwnego. To przecież podstawowy element aranżacji pokoju dziennego.

Obserwując wnętrza salonów w mieszkaniach Polaków, można śmiało powiedzieć, że sofa to jeden z elementów, którego zakup jest zazwyczaj dokładnie przemyślany. Dzięki temu meble są zazwyczaj nie tylko wygodne w użytkowaniu, ale też ciekawe w wyglądzie. Wysokie oparcia, miękkie zagłówki ,ciekawa forma - to tylko niektóre z cech, którymi można opisać poszczególne modele sof. 

Jeśli chodzi o najpopularniejsze obicia tapicerskie to oczywiście największym powodzeniem cieszą się tkaniny w kolorze białym, czarnym lub szarym. Kolory te są bardzo uniwersalne wzorniczo, pozwalają więc na wybór dodatków bardziej odważnych w wyrazie. Najczęściej są to kolorowe poduszki, które dodają aranżacji charakteru, a niejednokrotnie nawet wyznaczają jej styl.

Najchętniej kupujemy też meble z funkcją spania oraz pojemnikiem na pościel, który oferuje dodatkowe miejsce do przechowywania. Funkcja spania z kolei to świetne rozwiązanie w sytuacji, gdy odwiedza nas dalsza rodzina i chce zostać na noc.

Sprawdźcie najpopularniejsze modele sof.   

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA