Meble.com.pl - komfort na miarę

Stylowa, drewniana komoda Zakarya. Jej układ jest klasyczny, po bokach dwie pojemne szafki przedzielone półkami, a po środku trzy szuflady. Warto zwrócić uwagę na jej nietypowe uchwyty oraz zawiasy. Fot. Delife

Aranżacja salonu. Te komody Cię zachwycą

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 24 marz 2015 11:26 (aktualizacja: 25 marz 2015 08:52)

Czasem wystarczy jeden intrygujący przedmiot, by wnętrze nabrało charakteru. Kolorowa, pełna wyrazu i wyszukana komoda, zdobiona w nietypowy sposób może stać się głównym bohaterem salonu i opowiedzieć swoją historię.

Aranżując wnętrze salonu można postawić na harmonię, spokój i relaks. Meble wówczas nie różnią się kolorystycznie,  a styl wszystkich elementów wnętrza jest jednakowy. Taka aranżacja jest bez wątpienia bezpieczna, ale też niezbyt odkrywcza, i co tu dużo mówić - po prostu nuda. 

Możemy ją skutecznie rozweselić, wprowadzając element niepasujący, np. w formie oryginalnej, ciekawej komody. Dzięki temu uzyskamy bardzo intrygujący, mocny akcent w dobrym stylu, a wystrój naszego salonu nabierze wyrazu i designerskiego wyglądu. Ten swego rodzaju "efekt szoku", komody zyskują na różne sposoby: dzięki kolorom, nadrukom, intrygującym kształtom czy oryginalnym detalom. Zachęcamy do naszej galerii, gdzie prezentujemy komody, dzięki którym brak przeciętności w naszym salonie czy sypialni jest gwarantowany. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA