Meble.com.pl - komfort na miarę

Podświetlona ściana telewizyjna będzie ciekawym elementem wystroju salonu. Projekt: Małgorzata Mazur. Fot. Bartosz Jarosz

Aranżacja salonu. Zobacz wyjątkowe wnętrza w bieli

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 19 marz 2015 09:55 (aktualizacja: 23 marz 2015 08:59)

Dla niektórych wnętrza utrzymane w bieli bywają zbyt monotonne i chłodne. Nie da się zaprzeczyć jednak, iż biel to elegancja w najlepszym wydaniu.

Biały salon możemy urządzić zarówno nowocześnie, jak i stylowo. Tu nie ma ograniczeń. Biały kolor w aranżacji wnętrz, dzięki ponadczasowej elegancji doda szyku i połączy w spójną całość nawet najbardziej szalone zestawienia. Aranżacja salonu w kolorze białym salon kojarzy się z dobrym gustem i klasą - i słusznie, gdyż zawsze wygląda świeżo i szykownie. W takim wnętrzu dobrze się wypoczywa. 

Ten jasny kolor bez wątpienia nada wnętrzu delikatności i elegancji, ale trzeba wiedzieć, jak go używać, aby wnętrze nie było zbyt monotonne i sterylne. Naturalne materiały w białym wnętrzu sprawdzą się wręcz idealnie. Może to być jasna, drewniana podłoga, drewniane meble, wełniane narzuty lub delikatne zasłony. Te wszystkie elementy sprawią, że aranżacja białego salonu zyska ciepły wygląd. Jeśli preferujecie natomiast wnętrza nowoczesne - lakierowane meble, podłoga z gresu i proste dekoracje będą znacznie lepszym rozwiązaniem. 

Zobaczcie najciekawsze pomysły na wnętrze skąpane w bieli.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA