Meble.com.pl - komfort na miarę

Łóżko Classic Lux z zagłówkiem dość okazałym w wyglądzie. Sprawia, że surowa stylizacja staje się przytulna i ciepła. Fot. New Design

Aranżacja sypialni. Ciekawe pomysły na łóżko z zagłówkiem

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 25 lis 2015 11:07 (aktualizacja: 26 lis 2015 08:52)

Zagłówek w łóżku pełni nie tylko funkcję dekoracyjną - to także świetny sposób, aby ochronić ścianę przed zabrudzeniem.

Łóżko z zagłówkiem to bardzo modne aktualnie rozwiązanie jeśli chodzi o wyposażenie sypialni. Jest bardzo praktyczne, komfortowe i stanowi we wnętrzu ciekawy akcent dekoracyjny. To także świetny sposób na to, aby ściana w sypialni długo zachowała nienaganny wygląd. Ponadto, zagłówek zapewnia wygodne oparcie plecom, a przy tym sprawia, że łóżko i sypialnia wydają się bardziej przytulne. 

Nawet najbardziej banalne łóżko może dzięki zagłówkowi stać się meblem niepowtarzalnym oraz nabrać indywidualnego charakteru. W polskich sklepach dostępnych jest wiele propozycji jeśli chodzi o tego rodzaju meble.

Tapicerowany zagłówek, bogato zdobiony na przykład przeszyciami, pikowaniami zamieni zwykłe łóżko w efektowny mebel w stylu glamour. Natomiast wykonany z drewna sprawi, że wnętrze zyska ciepły wygląd.  

W przypadku wezgłowia tapicerowanego oparcie z definicji jest dość miękkie, natomiast jeśli łóżko wyposażone jest w zagłówek bez obicia, można udekorować go dużymi poduszkami. Rozwiązanie to z pewnością spotęguje wrażenie przytulności i intymności w sypialni. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA