Kolekcja Simple. Meble można komponować na wiele sposobów, łącząc kolory i wybierając nóżki. Fot. Vox

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 06 cze 2017 10:14 (aktualizacja: 06 cze 2017 10:19)

Aranżacja sypialni. Meble idealne dla pary

Aranżacja sypialni dla pary wymaga nie lada sprytu i dobrego pomysłu. Wnętrze musi być nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale też spełniać potrzeby dwóch osób. Sprawdź kolekcje zaprojektowane z myślą o rodzinie.

Sypialnia to jedno z ważniejszych pomieszczeń w domu. Jeśli  dzielimy z małżonkiem lub partnerem, musimy uważnie przemyśleć aranżację miejsca w którym śpimy. Powinno ono bowiem być wygodne w użytkowaniu oraz sprzyjać chwilom relaksu spędzonym we dwoje. 

W małżeńskiej sypialni powinniśmy postawić przede wszystkim na wygodne meble. Ważne jest aby łóżko nie było mniejsze niż 140 cm. To absolutne minimum jeśli chodzi o wygodny sen i wypoczynek dwóch osób. Po obu stronach łóżka możemy ustawić lampki nocne. Dwa niezależne od siebie źródła światła pozwolą poczytać książkę lub dokończyć zawodowe obowiązki, gdy druga osoba już śpi.

Więcej o trendach w sypialni znajdziesz tu. 

W małżeńskiej sypialni ważnym meblem jest szafa. Możemy ją zakupić w sklepie jako gotowy mebel lub wykonać ją pod zabudowę. Jej wielkość powinniśmy uzależnić od ilości posiadanych ubrań, rzeczy oraz tego co chcemy w niej przechowywać. Porządek w szafie zapewnią funkcjonalne organizery oraz wieszaki dedykowane konkretnym przedmiotom lub częściom garderoby. Jeśli nasza sypialnia jest niewielka możemy postawić na szafę z frontem wykończonym lustrem. Lustrzane powierzchnie odbijają światło i sprawiają, że niewielkie wnętrze nabiera przestrzeni wizualnej. Lustro pozwoli również skontrolować nasz wygląd przed wyjściem z domu.

Sprawdź meble, które spełnią potrzeby dwóch osób.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce