Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia Wenecja marki Szynaka Meble to biel delikatnie ocieplona jasnymi elementami drewna. Fot. Szynaka Meble

Aranżacja sypialni. Nowoczesne meble w bieli

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 18 sie 2016 09:32

Jasne, białe meble do sypialni prezentują się bardzo interesująco. Nadają wnętrzu stylowy i elegancki wygląd.

Wybór białych mebli do sypialni jest bardzo zróżnicowany, możemy zakupić zarówno kolekcje nowoczesne, jak też stylizowane, wyróżniające się bogatą w wyrazie klasyczną bryłą.

Szczególnie interesująco prezentują się zestawy z białymi, połyskującymi frontami. Sprawiają one, że wnętrze zyskuje nowoczesny wygląd, a przy tym nabiera przestrzeni wizualnej. Propozycje te świetnie sprawdzają się w niewielkim wnętrzu. Odbijają światło, więc nie przytłaczają wnętrza, a aranżacji dodają lekkości. 

Inną opcją na którą warto zwrócić uwagę są zestawy w których biel zestawiono z delikatnymi wstawkami drewna. Taka propozycja to świetne rozwiązanie, gdy chcemy nadać aranżacji naszej sypialni odrobinę ciepła i przytulności. Białe fronty szafy urozmaicone drewnianym detalami w towarzystwie łóżka o podobnym wzornictwie prezentują się bardzo urokliwie. 

Białe zestawy do sypialni posiadają jeszcze jedną bardzo ważną cechę. Biel jest uniwersalna kolorystycznie, można ją więc zestawiać z każdą inną barwą. Białe meble można urozmaicić też z dowolnymi dodatkami. Kolorowe poduszki, dekoracja okna, czy miękki, wielobarwny pled na łóżku sprawi, że wnętrze nabierze określonego stylu i charakteru. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA