Meble.com.pl - komfort na miarę

W sypialni warto postawić na designerskie dodatki. W tej sypialni projektant postawił na charakterystyczny żyrandol i stoliki nocne. Projekt. Katarzyna Koszałka. Fot. Bartosz Jarosz

Aranżacja sypialni. Postaw na modną szafkę nocną

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 18 paź 2016 09:27 (aktualizacja: 18 paź 2016 09:55)

Nieodłącznym elementem każdej sypialni są odpowiednio dobrane szafki nocne. To bardzo przydatny element wyposażenia wnętrza. Ulubiona książka i okulary muszą być zawsze blisko.

Urządzając sypialnię, warto pomyśleć o urządzeniu jej w taki sposób, aby faktycznie stała się azylem pozwalającym na odpoczynek i relaks. Wygodny wypoczynek mają bowiem wpływ na nasze samopoczucie, a co za tym idzie pracę czy relacje z rodziną i przyjaciółmi. Harmonijna aranżacja, a także odpowiednio dobrane meble, funkcjonalność i wygoda - to elementy, które należy wziąć pod uwagę myśląc o urządzaniu sypialni. Ważna jest w niej intymna i przytulna atmosfera, którą uda się stworzyć poprzez odpowiednio dobrane meble, ale też wygodna użytkowania wnętrza.

Odpowiednio ulokowane obok łóżka szafki nocne to niezbędny element wyposażenia wnętrza sypialnianego. To mebel wręcz niezbędny w sypialni osób lubiących poczytać przed snem. Nastrojowa lampka i ulubione książki na wyciągnięcie ręki - to wręcz idealny sposób na wprowadzenie się w dobry nastrój przed snem. Wyposażone w szuflady oraz otwarte półki, szafki nocne sprawdzają się jako mebel do przechowywania, np. leków czy innych, niezbędnych drobiazgów. Dzięki nim utrzymamy w sypialni porządek i oraz wyeliminujemy wrażenie zabałaganienia wnętrza. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA