Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble do sypialni Bellevue mają stylowe barwy i wygodne, proste kształty. Tapicerowany zagłówek zapewnia doskonałe podparcie dla pleców. Fot. Forte

Aranżacja sypialni. Zobacz meble z rysunkiem drewna

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 10 gru 2015 10:29 (aktualizacja: 11 gru 2015 14:48)

Meble do sypialni z rysunkiem drewna mają niezaprzeczalny urok. Zobacz najciekawsze kolekcje.

Drewno to wyjątkowy materiał, który doceniany jest od wielu lat i ma również wiele zastosowań. Swoje szczególne miejsce znalazł również w sypialni, w postaci wygodnych i pięknych mebli. 

Meble z rysunkiem drewna wprowadzą do wnętrza sypialni niepowtarzalny nastrój. Drewno ociepla pomieszczenia i sprawia, że stają się bardziej przytulne. Dzięki temu, że różne gatunki drewna mają wyróżniające się rysunki i odcienie, mamy możliwość stworzenia aranżacji sypialni dokładnie dopasowanej do naszego stylu. Dla tych, którzy cenią sobie jasne i stonowane wnętrza, producenci polecają meble z dekorem dębu, jesionu lub sosny. Drewno to ma delikatne usłojenie, przez co nie dominuje wnętrza, a doskonale łączy się z kolorowymi dodatkami. 

Meble w ciemnym kolorze, jak dąb olejowany na brąz, doskonale spiszą się we wnętrzach stylowych, eleganckich lub nieco nostalgicznych w wyrazie. Ciemne odcienie drewna warto łączyć z ciepłymi kolorami ścian, jak zieleń, żółty czy pomarańcz. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA