Meble.com.pl - komfort na miarę

Jadalnia Antwerpen. Biel frontów przełamują dębowe uchwyty z elementami aluminium. Jasny kolor korpusów i frontów zestawiono z ciemnym wybarwieniem blatów o barwie sosny Larico. Fot. BRW

Biała jadalnia. 5 klasycznych kolekcji

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 10 marz 2016 10:17 (aktualizacja: 11 marz 2016 09:13)

Klasyka jest ponadczasowa. Elegancka jadalnia w bieli z pewnością podkreśli urok całego wnętrza.

Białe meble do jadalni nie zdobyły takiej popularności, jak meble do salonu czy kuchni w tym kolorze. Jednak również one mają swój niezaprzeczalny urok. Doskonale prezentują się również w formie klasycznych mebli. 

Klasyczne meble cechują się pięknymi, bogatymi wykończeniami. Nogi stołu są najczęściej lekko wygięte i mają obłe kształty. Coraz częściej możemy spotkać również stoły osadzone na wyłącznie jednej, jednak bardzo eleganckiej nodze. Krzesła w jadalni klasycznej mają nierzadko tapicerowane siedzenia i oparcia. Zapewniają przy tym absolutną wygodę dla użytkownika. Nawet po dłuższym czasie siedzenia, nie czujemy się zmęczeni i nie boli nas kręgosłup.

Klasyczne meble w bieli równie pięknie prezentują się w bardziej swojskiej stylistyce. Białe nogi połączone z blatem z naturalnego drewna nadadzą wnętrzu jadalni ciepła i przytulności. Biel zarezerwowana jest również dla stylistyki skandynawskiej. Także ona może prezentować się klasycznie.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA