Meble.com.pl - komfort na miarę

Biała kuchnia w nowoczesnym stylu. Wyspa ze strefą gotowania pozwala przygotowywać posiłek twarzą do gości. Fot. Studio Prostych Form

Biała kuchnia. 15 najnowszych propozycji producentów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 11 lut 2016 10:19 (aktualizacja: 15 lut 2016 08:31)

Biel nie wychodzi z mody i utrzymuje swoją mocną pozycję. W kuchni prezentuje się wyjątkowo pięknie.

Białe kuchnia to klasa i elegancja sama w sobie. Pasują wszędzie i do wszystkiego, i to niezależnie od ogólnej stylistyki mieszkania. Jasne meble pięknie bowiem prezentują się zarówno w stylizacjach nowoczesnych i minimalistycznych, czy bogatych w wyrazie wnętrzach stylizowanych i klasycznych. 

Białe fronty to także świetne rozwiązanie gdy nasza kuchnia jest otwarta na salon lub jadalnię. Jasne szafki idealnie bowiem uzupełniają aranżacyjną całość, nie narzucając swojej stylistyki stają się niemal niewidoczne. Jeśli lubimy bardziej odważne rozwiązania w białej kuchni możemy postawić na odważniejszy w wyrazie blat, a nawet wyspę w intensywnym kolorze, np czerwonym, fuksji czy żółtym.

Niezwykle pięknie prezentują się białe kuchnie urozmaicone drewnem, i to zarówno w kompozycji pół na pół, jak też jedynie urozmaicone subtelnymi wstawkami. Biała, jasna kuchnia dzięki temu zyskuje ciepły  przytulniejszy charakter oraz zachęca do wspólnego spędzania czasu z rodziną np. na gotowaniu.

Zobaczcie propozycje, które aktualnie proponują producenci mebli kuchennych.    

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA