Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia Avior marki Wellman. Barek optycznie łączy i jednocześnie oddziela kuchnię od salonu. Praktycznym rozwiązaniem jest strefa gotowania i zmywania umieszczona na wyspie. Fot. Wellman

Biała kuchnia. 20 pięknych zdjęć

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 04 marz 2016 08:53 (aktualizacja: 07 marz 2016 08:35)

Biel nie wychodzi z mody. Zobacz najciekawsze pomysły na kuchnię w białym kolorze.

Od lat pokutuje stwierdzenie, że biała kuchnia jest trudna do utrzymania w czystości. Wielu z nas wzbrania się przed aranżacją kuchni na biało, w obawie, że będzie miało przy niej dużo pracy. Nic bardziej mylnego. Biała kuchnia angażuje nas tak samo, jak kuchnie w innych kolorach. I mimo wszelkim opiniom, ma najwięcej zalet z nich wszystkich.

Biały kolor doskonale rozjaśnia pomieszczenia. Jest więc chętnie stosowany w małych pomieszczeniach lub takich kuchniach, w których nie ma okna. Dzięki szafkom kuchennym w białym kolorze pomieszczenie będzie wydawało się większe, jeśli zaś wybierzemy dodatkowo fronty wykończone wysokim połyskiem, odbijające się w nich światło sprawi, że pomieszczenie niemalże podwoi swój rozmiar. Poza tymi zaletami, białe kuchnie prezentują się również świeżo i czysto. 

Biel szafek kuchennych może być także doskonałym punktem wyjścia do śmielszych dekoracji. Oprócz tego, że można ją łączyć ze wszystkimi kolorami, to w dodatku świetnie współgra z mocnymi detalami. W białej kuchni możemy więc z powodzeniem zastosować kolorowe płytki lub szkło nad blatem. Taką kuchnię można również śmiało otworzyć na strefę dzienną. Białe meble są bowiem niezobowiązujące wzorniczo i mogą stanowić ciekawe, neutralne tło dla stylowego salonu. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA