Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia Brick II doskonale łączy w sobie biel i naturalne drewno. Choć oba te materiały są kontrastujące, w tej aranżacji przenikają się, dopełniając się wzajemnie. Fot. Vigo Meble

Biała kuchnia ocieplona drewnem. Top aranżacje

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 09 maj 2016 12:13

Biała kuchnia ocieplona drewnem jest modna, praktyczna i niezwykle przytulna. Zobacz topowe aranżacje.

Białe kuchnie nie tracą na popularności. Producenci proponują nam dziś jednak rozwiązanie cieplejsze i bardziej przytulne, niż biała kuchnia w stylu total look. To połączenie białych frontów z elementami drewna. Lakierowana lub matowa powierzchnia w białym kolorze zestawiona z elementami naturalnego drewna to jeden z najgorętszych dziś trendów kuchennych. Choć na pierwszy rzut oka może wydawać się, że kontrast tych materiałów jest zbyt duży, to jednak biel i drewno doskonale się uzupełniają.

Aby nadać kuchennej aranżacji ciekawego stylu, warto wybrać drewno z widocznymi rysunkami drewna. Ozdobią one kuchnię i dodadzą jej elegancji. Jeśli nie jesteśmy zwolennikami drewna na frontach kuchennych, białą kuchnię można ocieplić wyłącznie drewnianym blatem lub półkami na ścianie. To szczególnie modne rozwiązanie w kuchniach stylizowanych na skandynawskie. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA