Meble.com.pl - komfort na miarę

W kuchni skandynawskiej poza meblami ważną rolę grają detale. Zamiast ustawiać na wierzchu dekoracje można zastosować płytki lub tapetę z kontrastującym wzorem. Fot. Municchi Cucine

Biała kuchnia. Piękne meble w najmodniejszych stylach

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 26 marz 2015 11:43 (aktualizacja: 30 marz 2015 09:10)

Chcesz, aby Twoja kuchnia była modna? Wybierz biały kolor. Specjalnie dla Was prezentujemy piękne białe kuchnie w najmodniejszych stylach.

Biel to kolor bardzo wdzięczny, który znakomicie pasuje do stylowych, klasycznych frontów z subtelnymi rzeźbieniami, ale idealnie odnajdzie się również w surowych aranżacjach. Stał się domeną skandynawskich wnętrz, jak również ponadczasowych, angielskich stylizacji. Białą kuchnię skomponujemy z dodatkami we wszystkich kolorach, dzięki czemu możemy zmieniać jej oblicze za pomocą szybkiej metamorfozy barw. 

Bardziej odważne gospodynie domowe do białych mebli kuchennych dopasują także białą podłogę i mleczne kafelki na ściany. Jeśli obawiamy się nadmiernej ilości bieli, zestawmy ją z naturalnym, jasnym drewnem, które ociepli całą aranżację. Największą zaletą bieli jest ponadczasowość. Kolor ten dobrze wygląda zarówno w połączeniu z lakierowanymi, gładkimi powierzchniami, jak i z nieoszlifowanymi, drewnianymi deskami, które można zastosować np. jako półkę. Zaś drewniane korpusy z białymi frontami sprawią, że kuchnia będzie wyglądała przestronnie i świeżo. 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA