Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia Patrycja marki Atlas Kuchnie jest nieskazitelnie biała. Ściana nad blatem wykonana z niebieskiego szkła idealnie ją ożywia. Ciekawym motywem wnętrza jest jedna ze ścian pomalowana farbą kredową, na której można zapisywać różne informacje. Fot. Atlas Kuchnie

Biała kuchnia. Śliczne propozycje w połysku

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 12 wrz 2016 09:29 (aktualizacja: 12 wrz 2016 09:58)

Meble w połysku idealnie sprawdzają się w małych pomieszczeniach. Optycznie powiększają wnętrze, ponieważ połysk daje przestrzenny efekt i lekko odbija przestrzeń wokół.

Meble na wysoki połysk szczególnie chętnie wybierane są do małych, wąskich lub nieustawnych kuchni. Dają bowiem wrażenie przestrzeni, a wnętrze nie wydaje większe niż jest w rzeczywistości. Jednak białe meble świetnie sprawdzają się także w większych wnętrzach, np. utrzymanych w nowoczesnym stylu.

Mogą one co prawda prezentować się nieco chłodno w wyglądzie, jednak to wrażenie można złagodzić odpowiednimi dodatkami, tj. drewniana podłoga, dekoracyjna ściana nad blatem, kolorowe akcesoria kuchenne. Białe meble w połysku dają wiele możliwości komponowania z innymi elementami wnętrza. Łatwo dobrać do nich ciekawą fototapetę, intrygujący kolor ścian i wszelkie drobiazgi.

Co więcej czyszczenie mebli jest dziecinnie proste – wystarczy miękka szmatka z mikrofibry albo płyn do mycia okien i papierowe ręczniki. Warto zaznaczyć jednak, iż na lustrzanych, gładkich frontach odciski palców czy drobne zarysowania są znacznie bardziej widoczne. Generalnie im jaśniejsze fronty mebli, tym bardziej widoczne będą ślady użytkowania i konieczność czyszczenia.

Sprawdź, jak pięknie prezentują się we wnętrzach kuchennych.  

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA