Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia Traffic 91st Court Street. Fronty wykonane są z płyty MDF lakierowanej w wersji mat w 20 kolorach do wyboru. Fot. BRW

Biała kuchnia. Te meble proponują producenci

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 13 kwi 2017 12:35 (aktualizacja: 13 kwi 2017 12:55)

Biała kuchnia stale cieszy się dużą uwagą. Polscy producenci oferują wiele pomysłów na ciekawe meble do wnętrz kuchennych. Zebraliśmy kilka z nich.

Biała kuchnia posiada tak wiele zalet, że nie sposób je wszystkie wymienić. Jest uniwersalna wzorniczo, pięknie wygląda w każdej aranżacji i pozwala na dowolny wybór dodatków i dekoracji. Świetnie komponuje się z dowolnym wykończenie podług czy ścian. To również idealne rozwiązanie do małych wnętrz. Jasne meble w macie czy też połysku sprawiają, że wnętrze nabiera światła i wizualnej przestrzeni.

Białe fronty pięknie prezentują się solo bądź też w zestawieniu z drewnem. Drewno to świetny sposób na ocieplenie i złagodzenie nowoczesnej stylistyki białych mebli. Zastosowane na blacie czy też pod postacią delikatnych wstawek sprawia, że biała kuchnia zyskuje nieco cieplejszy wygląd.  Biel pięknie komponuje się również z kolorem kawy z mlekiem czy szarym. Aktualnie bardzo modny jest duet białe dolne szafki i górna zabudowa w kolorze szarym.

Sprawdź pomysły producentów na modną białą kuchnię. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA