Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia Liverpool dostępna w najmodniejszym połączeniu drewna z kolorem białym w połysku. Ciekawym elementem kolekcji jest asymetryczna rama łóżka. Fot. Stolwit

Biała sypialnia. 20 topowych kolekcji mebli

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 02 paź 2016 08:00 (aktualizacja: 30 wrz 2016 15:11)

Świeża, jasna i modna - tak w trzech słowach można opisać sypialnię urządzoną w bieli. Zobacz, jakie meble do niej wybrać.

Aranżacja sypialni na biało to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy świetnie czują się w jasnych wnętrzach. Skąpane w bieli miejsce do spania, będzie optymistycznie nastrajało na każdy kolejny dzień. Do takiego wnętrza wpada zdecydowanie więcej naturalnego światła, bowiem biel przyciąga je jak magnes. Ponadto biel jest niezobowiązującym kolorem, który w zasadzie nie budzi w nas większych emocji. A skoro tak, to nie drażni i można wśród niej spokojnie wypocząć.

Całkowicie biała sypialnia, z meblami włącznie, to wybór dla odważnych. Zbyt duża ilość bieli może sprawić, że momentami poczujemy się jak w szpitalnym pomieszczeniu. Aby nie uzyskać takiego efektu, warto podrasować biel kolorami. Dodatki w postaci poduszek, miękkiej narzuty czy drobnych wolno stojących bibelotów, z łatwością ocieplą wnętrze sypialni i sprawią, że będzie bardziej przytulna.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA