Meble.com.pl - komfort na miarę

"Matera" Hubertus. Fot. Hubertus

Białe czy czarne? - 10 propozycji stolików kawowych

  • Autor: kh
  • 01 kwi 2014 10:25

Najczęściej stoi na samym środku pokoju - między kanapą, a telewizorem, a jednak rzadko kiedy stanowi sedno aranżacji. By wybić się na pierwszy plan, musi być wyjątkowy. Na przykład utrzymany w bardzo wyrazistym kolorze.

Stolik kawowy wcale nie musi być utrzymany w bezpiecznym, stonowanym wybarwieniu dekoru drewnopodobnego. Jako mebel zupełnie niezależny może zaskakiwać zarówno formą, jak i kolorem. Jakim na przykład? A choćby barwą czarnej kawy albo czystego mleka.

Wykończone na wysoki połysk czarne i białe elementy stolików kawowych równie dobrze wyglądają w kontrastujących ze sobą zestawieniach, jak też jako soliści. Mogą przybierać formę ciekawej szachownicy, jak też naprzemiennie ułożonych poziomów, mogą dzielić stolik horyzontalnie, lub wertykalnie. Mogą w końcu mebel parcelować na blat i nóżki (ewentualnie podstawę). Możliwości jest bez liku.

Przed równie trudnym wyborem stoją Ci, którzy chcieliby kupić stolik w jednej tylko barwie. Czarne jak smoła i śnieżnobiałe modele wykończane są na wiele sposobów - obite materiałem (np. pluszem), w wysokim połysku lub w macie, lub też połączone z barwionym szkłem. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA