Fot. Pfleiderer

Fot. Pfleiderer

  • Autor: mg
  • 06 paź 2017 08:26 (aktualizacja: 06 paź 2017 10:53)

Białe fronty w meblach kuchennych - zobacz piękne wnętrza

Biel to jeden z najpopularniejszych kolorów stosowanych w kuchennych aranżacjach. Pojawia się na wszystkich elementach wyposażenia i na meblach - frontach i blatach zabudowy, a także na stołach, krzesłach i dodatkach. Wyjątkowo ciekawie wygląda w wykończeniu na wysoki połysk, kiedy może stanowić... imitację szkła.

Radzimy, jak zaprojektować kuchnię na poddaszu?

Najbardziej uniwersalny, najczystszy i absolutnie neutralny - kolor biały w kuchniach czuje się świetnie. Od lat niepodzielnie króluje w domach i mieszkaniach użytkowników. Wbrew pozorom, oferuje on niezwykle szerokie pole do popisu w tworzeniu fantazyjnych i niesztampowych wnętrz. Między innymi dlatego, że biel bieli nierówna - zupełnie inaczej prezentuje się w połączeniu z matową lub perłową strukturą, a inaczej - w wykończeniu na wysoki połysk. Inne oblicze pokazuje w połączeniu z mocnymi kolorami, inne - w duecie z ciepłym, naturalnym drewna, a jeszcze inne - gdy zestawimy ją z chłodną stalą czy szkłem.

Co ważne, biel dostępna jest również w wielu różnych strukturach powierzchni - w tym w nadal bardzo modnym wysokim połysku. Wariant ten jest szczególnie chętnie wykorzystywany przez klientów we wnętrzach utrzymanych w popularnym stylu glamour. Jako imitacja szkła wyśmienicie współgrać będzie z kryształami i... punktowym oświetleniem. Spotęguje grę świateł, dodając błysku i czaru aranżacji. Biel w połysku świetnie odnajdzie się również w skromniejszych aranżacjach minimalistycznych. Tu stanowić będzie atrakcyjną i przyciągającą wzrok dominantę kuchennej zabudowy - efektowną i prostą zarazem. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce