Meble.com.pl - komfort na miarę

Pokój dla małej księżniczki. Fot. Spar

Białe meble dla dzieci - 10 aktualnych propozycji

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 30 lip 2014 14:35 (aktualizacja: 31 lip 2014 08:12)

Biel robi furorę we wnętrzu. Poza salonem czy kuchnią, delikatna kolorystyka pięknie prezentuje się także w pokojach naszych dzieci. Zobaczcie aktualne propozycje producentów.

Wszechobecna biel to już od kilku sezonów najgorętszy trend w aranżowaniu pomieszczeń mieszkalnych. Warto także zastanowić się nad zastosowaniem tej barwy w pokoju dziecięcym.

Delikatna kolorystyka w pokoiku dziecka zapewnia mu spokój oraz poczucie bezpieczeństwa. Ponadto, biel powiększa optycznie wnętrze i dodaje mu lekkości – jest więc idealnym rozwiązaniem w przypadku małych dziecięcych pokoików.

Do bieli pasuje niemal wszystko – doskonale komponuje się z pozostałymi elementami umeblowania pokoju dziecięcego, a jeśli zajdzie potrzeba odświeżenia pomieszczenia, wystarczy zmienić dodatki.

Wybór kolekcji dostępnych w kolorze białym na rynku jest bardzo duży. Meble różnią się nie tylko wzornictwem czy stylistyką, ale także temperaturą koloru białego. Może ona mieć odcień zimny o zabarwieniu niebieskawym lub ciepły o zabarwieniu żółtym.

Sama biel świetnie łączy się ze wszystkimi kolorami, zarówno ciepłymi, jak i zimnymi odcieniami kolorów, producenci chętnie urozmaicają ją więc różnego rodzaju detalami – najczęściej w formie kolorowych wstawek czy też uchwytów.

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA