Jadalnia Twice. Fot. Bonaldo

Jadalnia Twice. Fot. Bonaldo

  • Autor: bm
  • 27 lis 2017 12:00 (aktualizacja: 29 lis 2017 09:46)

Białe meble do jadalni - zobacz 12 pięknych kolekcji!

Trudno nie docenić uroku białej jadalni - jest jasna, świetlista, pełna wdzięku i elegancji. Białe meble mają to do siebie, że wyglądają lekko nawet, jeśli są masywne, dzięki czemu nie przytłaczają optycznie wnętrza. Zobacz 12 propozycji białych zestawów do jadalni!

Decydując się na białe meble w kąciku jadalnianym lub oddzielnej jadalni, możemy wybrać zarówno pełen zestaw, jak i pojedyncze elementy, np. biały stół, który będzie dobrze komponował się z krzesłami w innych kolorach. Niezależnie od tego, jaki styl wybierzemy - czy będzie to spokojny minimalizm, czy bogato zdobiona klasyka - osiągniemy efekt rozjaśnionego wnętrza. 

Biel wygląda dobrze w niemal każdym wnętrzu, zarówno tym urządzonym w stylu nowoczesnym, jak i utrzymanym w klimacie prowansalskim czy skandynawskim. Białe meble, wbrew pozorom, nie są trudne do utrzymania w czystości, wręcz przeciwnie - pod tym względem sprawdzają się lepiej niż np. popularne wenge czy ciemne odcienie orzecha lub dębu. Niepodważalną zaletą białych kolekcji jest ich uniwersalność i łatwość łączenia zarówno z ciekawymi kolorami ścian, jak i dodatkami w różnych barwach. Stanowią wtedy dobre tło dla elementów wysuwających się na pierwszy plan.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce