Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Canto to białe meble ocieplone drewnem. Nadadzą aranżacji przytulnego klimatu. Fot. Meble Forte

Białe meble do salonu. Za mniej niż się spodziewasz

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 25 wrz 2016 08:01

Biel to kolor świeży, modny i przede wszystkim uniwersalny. Doskonale prezentuje się w salonie, na meblach matowych i w połysku. Zobacz kolekcje, które kosztują mniej niż się możesz spodziewać.

Białe meble mają albo swoich wielkich zwolenników, albo przeciwników. Wszystko zależy od tego, jakie barwy preferujemy - ciemne czy jasne. Dla miłośników tych ostatnich, białe meble będą wprost idealne. Tym bardziej, że producenci oferują wiele interesujących kolekcji, zarówno w połysku, jak i matowym wykończeniu.

Chociaż trend na białe meble jest bardzo silny, nie sprawiło to, że kolekcje w tym właśnie kolorze są drogie i trudno dostępne. Wręcz przeciwnie. Za rozsądną cenę możemy kupić pełen zestaw mebli do salonu, który składa się z podstawowych brył tj. szafka pod telewizor, komoda, witryna, stolik kawowy, a niekiedy również i pojemna szafa.

W galerii zdjęć prezentujemy ciekawe kolekcje w bieli, które kosztują mniej niż można się spodziewać. Tym bardziej, że ceny,  które podajemy dotyczą wszystkich mebli na zdjęciu. Warto zobaczyć.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA