Meble.com.pl - komfort na miarę

Mezo to ukłon w stronę osób, które kochają minimalistyczne wnętrza. Kolekcja nawiązuje do najnowszych trendów w aranżacji łącząc prostotę form z nieszablonowym designem. Fot. Black Red White

Białe meble do sypialni. Najnowsze kolekcje

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 06 lip 2016 10:54 (aktualizacja: 06 lip 2016 11:17)

Jeśli chcesz urządzić sypialnię modnie, świeżo i praktycznie - wybierz biel. Producenci mebli oferują wiele pięknych kolekcji w tym kolorze.

Białe wnętrza są wciąż na topie. Nic dziwnego, bowiem zachwycają świeżością i jasnością. To doskonałe rozwiązanie do aranżacji sypialni. Nie ma bowiem nic przyjemniejszego, niż budzić się w słonecznym, pięknym miejscu co dnia.

Biel w sypialni to doskonały pomysł, jeśli poszukujemy pomysłu na wnętrze, w którym będzie można spokojnie wypocząć. To jedna z nielicznych barw, która nie angażuje naszych zmysłów. A przez to, że jest obojętna i neutralna, nie męczy oczu, ani nie wprowadza w stan rozdrażnienia. Ponadto biel poddaje się z łatwościom zmianom. Osoby, które kochają modyfikować wnętrza co pewien czas, powinny być zadowolone z białych mebli.

Aby ożywić biel wystarczy połączyć ją z kolorowymi dodatkami. Zaletą białego koloru jest to, że pasują do niej wszystkie barwy - zarówno ciemne, jak i jasne. Doskonałym sposobem na ocieplenie białej sypialni będą dodatki z drewna. Drewno oswaja biel i sprawia, że staje się przytulna. Pastelowe kolory nadadzą wnętrzu delikatności, zaś miedź lub złoto, sprawią, że biała sypialnia będzie wyjątkowo stylowa.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA