Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Benjamin ma dużo przeszkleń, które ciekawie komponują się z lakierowanymi powierzchniami. Fot. Helvetia Wieruszów

Białe meble. Najmodniejsze kolekcje ocieplone drewnem

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 18 gru 2014 14:54 (aktualizacja: 29 gru 2014 08:03)

Białe meble w salonie to hit tego roku, który przejdzie także jako modny element w rok następny. Połączenie nieskazitelnej bieli i ciepłego drewna zapewnia wyjątkowy efekt we wnętrzu. Zobaczcie sami najmodniejsze kolekcje w bieli ocieplonej drewnem.

Żaden materiał nie ociepla tak skutecznie całego pomieszczenia jak naturalne drewno. Nie ważne czy jest to lity kawałek drewna czy też dekor przypominający jego strukturę, obydwa te elementy doskonale sprawdzają się jako "ocieplacze" do pokoju.

Szczególnie ciekawą kompozycją jest połączenie jasnej barwy drewna z białym kolorem. Producenci mebli bawią się tym zestawieniem wymyślając coraz to ciekawsze kolekcje i tak, dzięki temu mamy możliwość zastosowania w salonie białych mebli, które nie wyziębią optycznie pomieszczenia. Drewno dobrze wygląda zarówno na tle matowych, jak i lakierowanych, białych powierzchni. Może być zastosowany jako front przy białych korpusach, jako delikatna wstawka lub drewniana półka wśród białych segmentów. Biel ma naturalną tendencję do czynienia pomieszczeń większymi, dlatego jest tak popularna w aranżacji małych mieszkań. Jeśli więc nęci nas zakup białych mebli, ale obawiamy się, że stworzymy w domu mroźny klimat, to warto wybrać kolekcję, która łączy w sobie właśnie biel i drewno.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA