Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Corano rozjaśni każde wnętrze, wprowadzając do niego nowoczesny, nieco minimalistyczny klimat. Fot. Bydgoskie Meble

Białe meble. Nowoczesne propozycje do salonu

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 13 sie 2015 09:03 (aktualizacja: 17 sie 2015 08:48)

Biel nie wychodzi z mody oraz nigdy się nie nudzi. Popularna jest również na meblach do salonu. Zobacz najciekawsze kolekcje i urządź salon nowocześnie.

Nie wiadomo czy więcej jest zwolenników bieli, czy raczej jej przeciwników. Pewne jest to, że jest to barwa, będąca doskonałą bazą do stworzenia aranżacji wnętrza w każdym stylu. Wszystko dzięki temu, że jest neutralna i komponuje się świetnie z każdym kolorem z palety barw. Jeśli chcesz urządzić salon nowocześnie i modnie, koniecznie wybierz białe meble.

Białe meble mają dużo zalet. To nieprawda, że trudno jest utrzymać je w czystości. Wręcz przeciwnie, białe meble na wysoki połysk czyszczą się szybko i prosto i to beż użycia detergentów. Do mebli bez połysku przyda się ściereczka ze specjalnym płynem do matowych powierzchni. 

Jeśli masz małe mieszkanie, również wybierz białe meble. Jasne kolory optycznie powiększają małe pomieszczenie, a meble z połyskiem dodatkowo je rozświetlają. Wszystko dzięki temu, że odbijają niczym lustro to, co przed nimi. 

Białe meble są dodatkowo uniwersalne. Świetnie odnajdą się w każdym stylu, od klasyki, po wnętrza nowoczesne. Jeśli ich kolor będzie zbyt monotonny, można z łatwością przełamać go kolorowymi dodatkami. Dla tych, którzy obawiają się, że białe meble spowodują iż salon będzie zimny, polecamy białe meble ocieplone drewnem. Struktura drewna doskonale komponuje się z białymi, gładkimi powierzchniami. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA