Meble.com.pl - komfort na miarę

Jadalnia Bianco marki Paged Meble prezentuje ciekawy stół na grubej nodze, z laminowanym, białym blatem. Do niego oczywiście pasują krzesła w bieli, a najlepiej na wygiętych płozach. Fot. Paged Meble

Białe meble. Super nowości do salonu

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 29 paź 2015 09:04

Biel jest absolutną królową barw. W aranżacji wnętrz wciąż jest na topie. Nie tylko jako dodatek, ale także w formie białych mebli.

Białe meble od kilku sezonów wiodą prym w aranżacji wnętrz. Nic dziwnego, ponieważ prezentują się nowocześnie, świeżo i modne. 

W ofercie producentów mebli znajdziemy wiele najróżniejszych kolekcji do salonu w białym kolorze. Modne fronty na wysoki połysk powoli zastępują matowe wykończenia, które prezentują się równie nowocześnie, ale już nie tak chłodno. Doskonale pasują do wnętrz urządzonych w stylu minimalistycznym, ale podkreślone odpowiednimi dodatkami, będą ciekawie wyglądać również w klasycznych aranżacjach. 

Wciąż modne są kolekcje w bieli ocieplonej drewnem. Zarówno jako zestawienie pół na pół, jak również w formie drewna jako elementu dekoracyjnego. Dzięki nim salon będzie jasny i modny, ale także bardzo przytulny. 

W galerii znajdziecie kilka ciekawych, najnowszych propozycji do salonu. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA