Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble do pokoju dziecinnego firmy Seart to doskonałe wykonanie oraz ciekawy design. Fot. Seart

Białe meble. Tak najładniej urządzisz pokój dziecka

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 15 maj 2015 13:43 (aktualizacja: 18 maj 2015 08:57)

Biel to kolor niezawodny. Świetnie prezentuje się w każdym pomieszczeniu, dlatego warto zastosować ją również w pokoju dziecka. Zobacz jak z pomocą bieli można go ładnie urządzić.

Biel to kolor, która od dłuższego czasu dominuje we wnętrzach polskich domów. Jest ponadczasowy, elegancki, ale również nowoczesny. Dlaczego więc nie zastosować tej barwy również w pokoju dziecięcym?

Biel ma tą ogromną zaletę, że jest całkowicie neutralna. Nie dominuje przestrzeni, jak również nie wywołuje w odbiorcy żadnych negatywnych emocji. Przyciąga światło, optycznie powiększa pomieszczenia i doskonale współgra z innymi kolorami. W pokoju dziecka warto wykorzystać ją w postaci mebli. Biel ścian nie zawsze może być dobrym rozwiązaniem, ponieważ dzieci lubią brudzić. Meble będą więc bezpieczniejszym rozwiązaniem.

Białe meble będą dobre nie tylko do pokoju niemowlaka, ale również małego dziecka. Łącząc je z pastelowymi barwami na ścianach oraz w postaci dodatków, stworzymy lekką i przyjemną aranżację, w której dziecko z pewnością będzie chętnie przebywać. W pokoju małych dzieci szczególnie ważne są jasne i wesołe barwy, ponieważ budują one pozytywny nastrój i pobudzają kreatywność. Biel mebli będzie więc idealnym dodatkiem. 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA