Kolekcja Alabaster z oferty salonów Agata. Fot. Salony Agata

Kolekcja Alabaster z oferty salonów Agata. Fot. Salony Agata

  • Autor: bm
  • 15 sty 2018 08:26 (aktualizacja: 16 sty 2018 10:23)

Białe meble w salonie i jadalni - zobacz, jak pięknie mogą wyglądać!

Białe meble doskonale wyglądają niemal w każdym wnętrzu. Pozwalają je rozjaśnić i optycznie powiększyć. Biel jest też doskonałym tłem dla dodatków w innych kolorach, harmonijnie łączy się zarówno z szarością, jak i błękitem czy odcieniami drewna. Zobacz, jak może wyglądać w salonie i jadalni!

CZYTAJ TEŻ: Duże stoły do jadalni

Biel sprawdza się we wnętrzu z wielu powodów. Wnosi do wnętrza wrażenie lekkości i świeżości. Sprawdza się zarówno jako barwa dominująca, pokrywająca fronty mebli czy ściany, jak i tło dla innych odcieni. Białe meble nie przytłaczają wnętrza, pomagają je rozjaśnić i są uniwersalne. Szczególnie zalecane przez sprzedawców i lubiane przez klientów są białe fronty wykończone w wysokim połysku, co bynajmniej nie znaczy, że mat i półmat są w odwrocie - wręcz przeciwnie, ich popularność na rynku stale rośnie.

Elegancja, wrażenie czystości i przestronności wnętrza, kolorystyczna neutralność umożliwiająca tworzenie kompozycji z przeróżnymi dodatkami - to tylko niektóre zalety białych zestawów meblowych  zastosowanych w salonie lub jadalni. Biel wygląda dobrze w niemal każdym wnętrzu, zarówno tym urządzonym w stylu nowoczesnym, jak i utrzymanym w klimacie prowansalskim czy skandynawskim. Białe meble, wbrew pozorom, nie są trudne do utrzymania w czystości, wręcz przeciwnie - pod tym względem sprawdzają się lepiej niż np. popularne wenge czy ciemne odcienie orzecha lub dębu. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ