Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Snow marki Forte to nowoczesne meble w kolorze Biały Uni Mat. Ciekawym detalem jest niebieskie światło we wnętrzach. Fot. Forte

Białe meble w salonie. Nowości z polskich sklepów

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 06 lis 2014 08:42 (aktualizacja: 07 lis 2014 08:31)

Biały kolor we wnętrzach od dłuższego czasu wiedzie prym. Śmiało "przechadza się" po każdym pomieszczeniu w domu, ale najefektowniej jednak wygląda w salonie.

Białe meble to doskonałe rozwiązanie do niewielkich pomieszczeń, także do salonu. Jasny kolor optycznie go powiększa i dodaje lekkości. Ponadto biel tworzy udaną kompozycję z wszystkimi kolorami. Z pastelami uczyni wnętrze kobiecym, z czerwienią czy purpurą wnętrze nowoczesne, z beżami wprowadzi swojski klimat, zaś białe meble ustawione na granatowej ścianie będą perfekcyjną aranżacją w stylu marynistycznym. 

Wybierając meble w białym kolorze mamy do wyboru także szeroki wachlarz stylistyczny, bowiem biel obecna jest od wnętrz skandynawskich, po prowansalskie, na nowoczesnych, mocno minimalistycznych kończąc. Dzięki temu mamy możliwość dopasowania białych mebli do własnego wnętrza domu. 

Wśród kolekcji dostępnych na polskim rynku, producenci proponują ciekawe zestawienia kolorystyczne dla białych mebli. Łączą je nie tylko z naturalnym drewnem, które ociepla wnętrza, ale też z kolorowym szkłem czy metalowymi elementami, dzięki czemu meble wyglądają bardzo nowocześnie. W galerii zdjęć przygotowaliśmy najciekawsze kolekcje w białym kolorze, mebli klasycznych oraz nowoczesnych. Zapraszamy do jej obejrzenia, tym bardziej, że znajduje się w niej wiele nowości. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA