Meble.com.pl - komfort na miarę

Piękne, jasne bryły kolekcji Salvo wykończono wysokim połyskiem i wzbogacono o przejrzyste szkło w witrynach. Dzięki temu kolekcja jest lekka i świetlista. Fot. Szynaka Meble

Białe meble. Zobacz 15 najnowszych kolekcji

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 24 lut 2015 09:16 (aktualizacja: 25 lut 2015 07:47)

Białe meble w salonie przyciągają uwagę. Lakierowane czy nie, zawsze grają pierwsze skrzypce. Zobaczcie 15 najmodniejszych kolekcji do salonu.

Biel nie wychodzi z mody już od dłuższego czasu. Bez wątpienia jest to najprostszy i najbardziej estetyczny sposób na urządzenie jasnego i modnego salonu. Minimalistyczne meble o ostrych kształtach idealnie prezentują się w matowym wykończeniu białych powierzchni. Połączone z drewnem, na zasadzie drewniany korpus i białe fronty, sprawią, że meble rozświetlą wnętrze, ale nie wyziębią go. Takie kolekcje często są łączone z drewnem w jasnym wybarwieniu, który ociepla śnieżną biel frontów. Bardziej wyrazistym zestawieniem, który dodatkowo pogłębia wrażenie czystości barwy śniegu, są czarne korpusy. To bardzo mocny kontrast, ale też doskonale do siebie pasujący.

Lakierowane powierzchnie sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach, którym bliżej do stylu glamour niż minimalistycznej prostoty. Aby białe, lakierowane meble wyglądały w salonie olśniewająco, warto wybrać kolekcje, które wyposażone są w wewnętrzne oświetlenie. Białe witryny podświetlone ciepłym, złotym światłem wprowadzą do wnętrza przytulną aurę. Oświetlenie ma także kolejną zaletę, ponieważ wieczorami może stanowić dodatkowe źródło światła w salonie - bardzo eteryczne i nastrojowe.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA