Meble.com.pl - komfort na miarę

System Dolomit to nowoczesne podejście do klasycznej meblościanki, dzięki zastosowaniu połączenia drewna i białych frontów. Szczególnie ciekawe są przeszklone elementy, które zostały obudowane drewnianymi ramkami. Nietypowym segmentem jest także dolna półka, która może posłużyć do postawienia na niej TV. Fot. BRW

Białe meble. Zobacz piękne kolekcje ocieplone drewnem

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 26 sie 2015 11:10 (aktualizacja: 27 sie 2015 08:15)

Białe meble są teraz na topie. Dla tych, którym biała barwa jest zbyt zimna polecamy świetne kolekcje ocieplone drewnem. Zajrzyjcie do galerii zdjęć.

Białe meble nie wychodzą z mody. Są na tyle uniwersalne, że z powodzeniem można je dopasować do każdego stylu wnętrza. Biel jednak może być nieco monotonna, dlatego warto ją czymś ożywić. Można zastosować w salonie kolorowe dodatki, które nadadzą mu charakteru. Nie ocieplą one jednak wnętrza, a jedynie podkreślą jego styl. Rozwiązaniem, który pozwoli ujarzmić chłód i monotonię salonu mogą okazać się białe meble ocieplone drewnem.

Są one znacznie bardziej przytulne niż meble w jednym kolorze, ale nie tracą nic z nowoczesności. Jeśli chcesz, aby salon prezentował się modnie, wybierz białe meble na wysoki połysk z elementami drewna. Zaś kolekcje, w których przewagą są rysunki drewna, a biel jedynie im towarzyszy, sprawią, że salon będzie niezwykle ciepły i rodzinny. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA