Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Sardynia z oferty Agata Meble. Biel stołu świetnie komponuje się z drewnianym blatem. Fot. Agata Meble

Biały stół do jadalni - 10 propozycji

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 26 wrz 2014 07:19

Kolor biały to wciąż numer 1 w dekoracji wnętrz. Szczególnym powodzeniem cieszy się w jadalni. Nic dziwnego. Wnętrza urządzone w bieli wyglądają czysto i elegancko, a za pomocą małych zmian możemy wykreować ich szybką metamorfozę.

Biały wystrój wnętrza kojarzy się z porządkiem i równowagą. Niekiedy jednak zastosowanie czystej bieli w całej jadalni stwarza wrażenie zimna, chłodu i braku przytulności. Warto więc zastanowić się jedynie nad białym akcentem np. w postaci stołu.

Biały stół  świetnie skomponuje się z resztą mebli i podłogą, niezależnie od ich koloru czy wzornictwa. Chłodna biel stołu to również dobre tło dla nowoczesnych mebli i wyposażenia w krzykliwych, jaskrawych kolorach. Zestawienie z drewnem przełamie nieco sterylny charakter jadalni, a wnętrze nabierze przytulności. Z kolei biały stół połączony z meblami o nowoczesnym, minimalistycznym wzornictwie da efekt wyrafinowany, rodem z luksusowego apartamentu.

We wzornictwie stołów modne są obecnie wszystkie odcienie koloru białego - począwszy od śnieżnego, przez lekko kremowy, zbliżony nawet do żółtego, skończywszy na wpadającym w błękit i ocierającym się o szarość.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA