Meble.com.pl - komfort na miarę

Duży regał na książki. Fot. Huelsta

Biblioteczka w różnych odsłonach - zobacz inspiracje

  • Autor: bm
  • 14 paź 2017 20:49 (aktualizacja: 16 paź 2017 20:44)

Temat przechowywania książek w mieszkaniu jest wciąż aktualny, mimo rosnącej popularności e-booków i coraz niższych statystyk dotyczących czytelnictwa. Amatorów książek nie brakuje i wielu z nich lubi mieć je zawsze pod ręką.

Wybierając mebel do przechowywania kolekcji książek, warto zastanowić się, jak wiele tomów planujemy zgromadzić w najbliższej przyszłości. Jeśli książek z miesiąca na miesiąc przybywa, nie ma sensu decydować się na niewielkie, lekkie półki, ale raczej na solidne regały o dużych możliwościach, jeśli chodzi o utrzymanie wielu kilogramów papieru. Możliwości jest wiele, a pomysły projektantów sprawiają, że regały na książki mają coraz częściej ciekawe i nietypowe kształty, kolory i elementy ułatwiające zmianę książkowej ekspozycji. Warto sprawić, by biblioteczka była ozdobą wnętrza i nie przytłaczała go ciężką bryłą. 

Regały na książki niekoniecznie muszą służyć wyłącznie do przechowywania. Odpowiednio skonstruowane i ustawione, mogą podzielić wnętrze na strefy funkcyjne, stanowiąc mobilną ściankę działową. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA