Meble.com.pl - komfort na miarę

Bloomingville.jpg

Biurko w mieszkaniu. Najlepsze pomysły na miejsce do pracy

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 17 paź 2014 11:22 (aktualizacja: 21 paź 2014 07:59)

Nie tylko dzieci uczęszczające do szkoły potrzebują w domu biurka - dorośli także. Zobaczcie jak za pomocą stylowego biurka zaaranżować przestrzeń do pracy w domu.

Miejsce, które przeznaczymy na tzw. domowe biuro, musi zapewniać odpowiedni komfort pracy. Nie tylko powinno być dobrze oświetlone, ale też usytuowane przodem do okna, a nie tyłem, ponieważ wówczas słońce nie będzie świeciło prosto w monitor komputera. Podobnie jest z ustawieniem względem drzwi wejściowych. O ile to możliwe, warto biurko ustawić zwrócone do nich przodem, bowiem ustawione tyłem sprawi, że będziemy mieli bezwarunkowy odruch odwracania się, ilekroć usłyszymy za drzwiami czyjeś kroki. To, jak i gdzie je zaaranżujemy zależy przede wszystkim od ilości miejsca w mieszkaniu. Pewne jest jednak to, że mebel ten może stanowić niewątpliwą ozdobę w domu. 

Współczesne biurka, jakie dostępne są w ofercie zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów niczym nie przypominają masywnych i ciężkich modeli sprzed lat. Ich stylistyka jest prosta, lekka i nienachalna. Dominują jasne i ciepłe odcienie drewna, jak np. orzech czy jesion, jak również stylowe dodatki, w postaci nadstawek, ozdobnych nóg czy ukrytych sprytnie szufladek czy półek. 

W galerii zdjęć znajdziecie najciekawsze propozycje biurek, które ustawione w mieszkaniu czy domu, mogą stać się ich niewątpliwą ozdobą.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA