Biurko Basic marki Minko. Fot. Euforma

  • Autor: bm
  • 29 sty 2018 15:24 (aktualizacja: 30 sty 2018 12:06)

Biurko z niespodzianką - ciekawe pomysły na meble

Zaprojektowanie dobrego biurka to nie lada sztuka, niezależnie od tego, czy jest ono przeznaczone do typowego pomieszczenia biurowego, czy ma służyć do pracy w domu. Wybierając biurko, warto zwrócić uwagę na to, czy jest ono funkcjonalne i czy będzie pasowało do wnętrza.

W przypadku biurka liczy się przede wszystkim funkcjonalność, dostosowanie jego wysokości i innych wymiarów do potrzeb użytkownika, a także możliwości przechowywania drobnych przedmiotów biurowych. Na prezentowanych w fotogalerii zdjęciach możemy obejrzeć ciekawe przykłady produktów, w których zadbano o podręczne szufladki, wgłębienia na drobiazgi, otwory na okablowanie komputera, a nawet uchwyty na przybory do pisania. W niektórych przypadkach elementy służące do przechowywania można łatwo ukryć, złożyć, zamknąć itp. Czasem można zamknąć i schować całe biurko, które po zakończeniu pracy staje się niemal niewidoczne lub spełnia inne funkcje. 

Jeśli szukamy pomysłowych biurek z dodatkowymi funkcjami, warto zwrócić uwagę na modele z ruchomymi blatami lub wyposażone w kółka, dzięki którym łatwo można je przesuwać. Są też meble, które pozwalają na dowolny system pracy - na siedząco lub na stojąco. Wystarczy zmienić wysokość położenia blatu.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce