Technologia laserowa Zero Joint została opracowana jako sposób na brud gromadzący się w spoinach i na obrzeżach. Fot. Rehau

Technologia laserowa Zero Joint została opracowana jako sposób na brud gromadzący się w spoinach i na obrzeżach. Fot. Rehau

  • Autor: Rehau
  • 17 lut 2018 20:51 (aktualizacja: 19 lut 2018 00:26)

Brak spoin = mniej kłopotów z utrzymaniem porządku

Proste konstrukcje z pewnością zaskarbią sobie sympatię tych, którzy nie pałają miłością do sprzątania, jednak i w takich projektach brud znajdzie sobie wygodne miejsce. Mowa o obrzeżach i spoinach, gdzie gromadzą się zanieczyszczenia, które z czasem stają się zmorą każdego domownika.

Właśnie na takie bolączki opracowano technologię laserową Zero Joint. System aktywujący polimerową warstwę funkcyjną wpływa na bezspoinowe połącznie płyty i obrzeża, co daje trwały efekt i brak jakichkolwiek zakamarków, w których mogą gnieździć się kurz i brud.

Jednolita, gładka powierzchnia to 100% czystości i koniec trudności z usuwaniem plam z problematycznych miejsc, koniec z oderwanymi obrzeżami i koniec z wysiłkiem włożonym w to, by kuchnia była perfekcyjnie czysta. Ta funkcjonalna odsłona nowoczesnej technologii oklejania bezspoinowego z wykorzystaniem obrzeży Raukantex pro gwarantuje mniej czasu przeznaczonego na sprzątanie kuchni i więcej higieny w przestrzeni, która narażona jest na rozwój niewidocznych bakterii.

Przekonajcie się sami jak to wygląda w praktyce!


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce