Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Amigo. W ramach zestawu dostępnych jest wiele elementów do wyboru co ułatwia meblowanie pomieszczeń o małym metrażu. Fot. Elita

Ciekawe kolekcje mebli do małej łazienki

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 10 cze 2016 10:26 (aktualizacja: 11 cze 2016 16:53)

Aranżacja małej łazienki nie jest prosta. Wnętrze musi być wygodne w użytkowaniu, a przy tym zapewniać dużo miejsca do przechowywania. Na szczęście są odpowiednie meble.

Meble do łazienki można zrobić na zamówienie, jednak warto wiedzieć, iż istnieje też nieco tańsza, inna opcja. Producenci oferują bowiem szereg kolekcji mebli dedykowanych do niewielkich pomieszczeń łazienkowych.  

Zazwyczaj w ramach zestawu dostępne są szafka podumywalkowa (nierzadko w komplecie z umywalką) oraz wysokie słupki stojące lub montowane na ścianie, szafki wiszące i stojące oraz lustra: z półką lub bez oraz szafki z lustrem, które tworzą dodatkowe miejsce do przechowywania. Dzięki nim można pochować wszystkie drobiazgi, których często mamy w łazience niemało.  

Meble są łatwe w montażu, a dzięki nowoczesnym systemom otwierania, kompaktowej formie oraz zastosowanym rozwiązaniom - także wygodne w użytkowaniu. Co więcej, producenci w przeważającej części oferują sprzedaż na elementy co pozwala zaaranżować każdą łazienkę niezależnie od jej gabarytów.

Sprawdź co oferują producenci.   

 

  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA